اخبار و اعلانات

درخواست فصلنامه خراسان بزرگ برای عضویت در Cope

فرم درخواست عضویت در کمیته بین المللی اخلاق در نشر برای فصلنامه خراسان بزرگ تکمیل و ارسال شده است. این کمیته، دستورالعمل‌ها و پیشنهادهایی را برای سردبیران، ناشران و داوران مجلات تهیه کرده ‌است  که هنگام برخورد با انواع سوءرفتارهای پژوهشی می‌توانند از آن کمک بگیرند و طبق آن رفتار کنند. این کمیته همچنین دارای سمینارهای سالانه و آموزش‌های الکترونیک برای سردبیران تازه کار است. عضویت در این کمیته برای سردبیران مجلات و دیگر علاقه‌مندان به قوانین اخلاق در نشر رایگان است.

مطالعه بیشتر

ارسال درخواست نمایه سازی فصلنامه خراسان بزرگ در DOAJ

فرم درخواست نمایه سازی فصلنامه خراسان بزرگ در فروردین ماه 1402 برای گروه DOAJ ارسال شده است. فصلنامه در فرایند بررسی و ارزیابی قرار گرفته است.

مطالعه بیشتر

پنجاهمین شماره فصلنامه علمی «پژوهشنامه خراسان بزرگ» (دوره 14شماره 50: بهار 1402) منتشر شد.

پنجاهمین شماره فصلنامه خراسان بزرگ با صفحه بندی و قالب جدید در صفحات مقالات در اردیبهشت 1402 منتشر شد.  

مطالعه بیشتر

چهل و دومین شماره فصلنامه علمی «پژوهشنامه خراسان بزرگ» (دوره 11, شماره 42: بهار 1400) منتشر شد.

چهل و دومین شماره فصلنامه علمی «پژوهشنامه خراسان بزرگ» (دوره 11, شماره 42: بهار 1400) منتشر شد. به گزارش معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، فصلنامه علمی «پژوهشنامه خراسان بزرگ» با 11 سال سابقه، تنها مجله معتبر علمی در ایران با تمرکز بر مطالعات و پژوهشهای حوزه تمدنی خراسان بزرگ محسوب می شود. این نشریه در آخرین ارزیابی و رتبه بندی نشریات معتبر، موفق به اخذ رتبه علمی Q1 در حوزه علوم انسانی از پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) و نیز احراز درجه علمی (ب) از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شده است. فصلنامه علمی «پژوهشنامه خراسان بزرگ» بر حوزه‌های تمدنی ...

مطالعه بیشتر